Kontakt

KONTAKT

Vårt TEAM

Helena Nordin

Auktorierad Redovisningskonsult

helena@nordins.nu

Har över 20 års erfarenhet. Specialiserad på Bokslut, årsredovisningar, deklarationer och rådgivning.

Sigrid Persson - FÖRÄLDRALEDIG

Redovisningsassistent

sigrid@nordins.nu

Började hos oss januari 2011 och arbetarar främst med löpande bokföring och avstämning.

Kerstin Camel

Redovisningsassistent

kerstin@nordins.nu

Jobbat på byrån i över 10år och arbetar med löpande bokföring

Helena Schönborg

Auktorierad Redovisningskonsult

helenas@nordins.nu

Arbetat med oss sen sommarn 2007 och arbetar främst med löpande bokföring, bokslut, årsredovisningar, rådgivning och personal-administration.

Maria Nordin

Certifierad Redovisningsassistent

maria@nordins.nu

Arbetar hos oss sedan januari 2008 och främst med löpande bokföring, bokslut, årsredovisning, betalservice, personaladministration och fakturering.

Birgit Grahn

Redovisningsassistent

birgit@nordins.nu

Jobbat hos oss i över 10 år och arbetar främst med löpande bokföring och skrivservice.

Bodil Gustavsson

Redovisningsassistent

bodil@nordins.nu

Började hos oss januari 2016 och arbetarar främst med löpande bokföring och avstämning.

Tel: 0771 - 416 417

KONTAKTA OSS

Tingsvägen 1B,

824 71 Delsbo

RING FÖR ATT BOKA DITT BESÖK!

 

0771- 416 417

 

Vi har tidvis mycket att göra så ring gärna innan och boka ditt besök

 

 

ANPASSADE LÖSNINGAR

Kontakta oss så diskuterar vi fram vad som passar just dig och ditt bolag. 0771 - 416 417

© Copyright 2017. All Rights Reserved.